Aktuality

Alternativní financování koupě domu

Alternativní financování koupě domu

V reakci na nepříznivé podmínky na hypotečním trhu jsme pro Vás připravili řešení, jak bydlet ve svém snadno a bez zajištěného financování celé kupní ceny. Vyřízení hypotéky si u nás můžete odložit o jeden rok, během kterých, dle prognóz, opět dojde ke snížení úrokových sazeb. Mezitím je možné část kupní ceny uhradit formou nájmu. Během této doby získáte dostatečný čas na vyřízení hypotéky nebo prodej stávajícího bydlení, z něhož můžete koupi financovat, ale již budete bydlet v novostavbě, která jednou bude jen Vaše.

Některé typy domů budou mít nově ve standardu přípravu na tepelné čerpadlo, fotovoltaiku nebo zakopanou nádrž na zadržování dešťové vody. Dále Vám znovu nabízím velmi oblíbený bonus, a to kompletní kuchyňskou linku včetně spotřebičů od výrobce Electrolux v ceně 150.000,- Kč zcela zdarma.

V případě zájmu o prohlídku nás kontaktujte, rádi Vám náš projekt ukážeme. U nás teď hypotéku řešit nemusíte!


 

Novinky z výstavby - 12.10.2021

Novinky z výstavby - 12.10.2021

Výstava infrastruktury pro další etapu pokračuje dle plánu a proto jsme od nabídky přidali nové rodinné domy typu Twin a solitérní domy. Výstavba začne v několika příštích týdnech. Domy je možné rezervovat už dnes. Vzhledem k pokračujícímu navyšování cen na trhu komodit, stavebních materiálů a služeb jsou ceny platné do konce listopadu. Zájemcům nyní nabízíme bonus v podobě kuchyňské linky za příplatek 65.000,- Kč včetně spotřebičů (maloobchodní cena kuchyně je 140.000,- Kč). Zavolejte si o prohlídku našeho projektu.


 

Novinky z výstavby - 26.4.2021

Novinky z výstavby - 26.4.2021

Začali jsme výstavbu další etapy samostatných domů. Většina z nich je prodána, nicméně stále máme několik posledních domů v prodeji. Dále připravujeme novou etapu dvojdomů a bungalovů. V případě zájmu o další informace nás neváhejte kontaktovat!


 

12345678