Lokalita

Výhodné bydlení na Třešňovce

Kutná Hora

Jak název města napovídá, je jeho historie úzce spjata s těžbou (kutáním) stříbra. Díky svému nerostnému bohatství se Kutná Hora ve středověku stala jedním z nejvýznamnějších a nejbohatších měst na území Evropy, což se projevilo na místní architektuře – zachovalé historické centrum s měšťanskými domy a gotickými dominantami, chrámem sv. Barbory a kostel Na nebevzetí Panny Marie v Sedlci, které působily jako symbol bohatství města. Právě díky svému historickému centru a ostatním památkám byla Kutna Hora v roce 1995 zařazena do Seznamu světového a kulturního a přírodního dědictví UNESCO a je vyhledávaným cílem turistů z celého světa.
Moderní Kutná Hora nabízí plnou občanskou vybavenost, dostatek školek, škol, supermarketů a restaurací, nemocnice a lékaři, i místa kulturního a sportovního vyžití a další obvyklá zařízení, která můžete pro svůj plnohodnotný a pohodlný život využít. Vše v pěší vzdálenosti 10-30 minut od projektu Třešňovka.


Dopravní dostupnost

Směrem k obchodu nebo do školky dojdete klidnou chůzí během 5 minut. Centrum je dostupné za 10 minut. Přesto pro klienty Třešňovky připravujeme začlenění do veřejné dopravy. Každý dům má své vlastní parkovací stání a v celém projektu je dostatek míst i pro auta návštěv.

Praha – do 45 min.

Kolín – 10 min.

Pardubice – do 40 min.

Čáslav – 10 min.


O projektu

V jednom z nejkrásnějších měst České republiky rozkvetl stejně krásný projekt rodinných domů – Třešňovka – moderní bydlení citlivě zakomponované do blízkosti městské památkové rezervace Kutné Hory.
Výstavba splňuje veškeré požadavky pro příjemné a atraktivní bydlení nedaleko centra a k tomu s přírodou za zády. Architektonická koncepce byla zvolena s ohledem na město Kutná Hora, které patří k historickým skvostům.
Důraz klademe na osvědčené a kvalitní materiály i technologie. Díky tomu mají domy dlouhou životnost a nízké náklady na provoz.